O NÁS

Vlastně "O MNĚ"
Ahoj. Zdar. Rád cestuji. Rád fotím. Rád sportuji.

Jen tak se nerozpustím, umím přežít. Leckde. Tak jsem to spojil. Jsem profesionální horský průvodce, instruktor lezení na skalách i umělých stěnách, instruktor lyžování, cyklistický a MTB průvodce, průvodce cestovního ruchu. Říká se mi Hobbo. 

Oficiálně se jmenuji Zdeněk Tocháček, v živnostenském ústavu mě v 2011 obdarovali číslem IČ: 87789388, a složku založili do spisu: S-SMO/771708/18/ŽÚ. Takže tomu jako prý rozumím a dovolili mi to dělat.

Jsem držitelem živnostenských oprávnění Průvodcovská činnost horská, Tělovýchovné a sportovní služby v oblasti skalního lezení a lezení na umělých stěnách, lyžování. Provozování cestovní agentury a průvodcovská činnost v oblasti cestovního ruchu. 

Tady máte k nahlídnutí živnostňák a pojistku odpovědnosti.

Poskytuji průvodcovské a instruktorské služby v oblasti horských sportů. Mám licence: Horský průvodce (MŠMT), Instruktor skalního lezení (MŠMT), Instruktor lezení na umělých stěnách (MŠMT), Instruktor lyžování (AISS), cyklistický průvodce (CKK). První pomoc (MŠMT, ZDrSEM, BEN, AISS). Jsem člen Českého spolku horských průvodců (CMLA) a Českého horolezeckého svazu (ČHS). 

Miluji Francii, Provence, Bretagne, Mont Blanc, Chamonix, Queyras, Écrins, na dovolenou jezdím na Korsiku, mám rád Rakouské Alpy i brutalitu Kavkazu, hory Albánie (Prokletije, Theth, Lurës, Qafë-Shtamë), Rumunsko (Banát, Vâlcan, Godeanu, Retezat, Parâng, Căpăţâni, Făgăraş), Slovinsko, Slovensko, Skotsko, Švýcarsko, Itálie, Norsko, Polar Circle ...

... Austrálie, Mexico, Elbrus, Nový Zéland ...

Hory a kopce jsou nádherné všude na světě!